Menu
Sepetim

Hakkımızda

Sunduğumuz teknolojik çözümleri kaliteli hizmet anlayışıyla destekleyerek BT sektöründe yer alıyoruz. AR-GE çalışmalarıyla belirlenen ürün grupları için test,demo,destek amaçlı hizmetler vererek kalitemizi yüksek tutuyoruz. Bilgi teknolojileri alanında, markadan bağımsız olarak, küçük ölçekli firmalardan büyük kurumlara ve kamu kuruluşlarına danışmanlık, stratejik dış kaynak kullanımı, BT hizmetleri, danışmanlık, proje yönetimi, güvenlik değerlendirmeleri, tasarım, planlama, tedarik ve destek hizmetleri veriyoruz. Her geçen gün gelişen teknolojilerin takibini yaparak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. 

Vizyonumuz; Dünya çapında gelişmiş teknolojileri takip ederek projelerimizde uygulamak, hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde başarı ve memnuniyeti sağlayarak teknoloji ve e-ticaret sektörünün öncü firmalarından olmaktır. Müşterilerimizin isteklerine ve iş koşullarına uygun bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Dobra market olarak ana motivasyonumuz; tüm müşteri taleplerinde müşteri memnuniyetini garanti ederek işleyişin ilerlemesini doğru bir şekilde sağlayan öncü markalardan olmaktır.

Misyonumuz; Müşterimizin başarılarını ve rekabet güçlerini artırmak için en etkili teknolojik hizmet ve çözümlerini sunmak, çalışma ruhumuz en doğru çözümü üretebilmek adına katma değer yaratabilmektir.